FİRMAMIMIZ

Hakkımızda

1987 yılında Bilgisayar form, matbaa ve etiket üretim faliyetleri ile ticari hayatına başlayan firmamız, 2004 yılında Asem Etiket olarak tecrübeli, dinamik,uzman kadrolarımız ve teknolojik üretim makinalarımızla hizmetimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

ASEM ETİKET VE MAT.SAN.TİC. LTD. ŞTİ. faaliyet gösterdiği "YAPIŞKANLI, YAPIŞKANSIZ ETİKETLERİN TASARIMI VE BASIMI" alanlardaki hizmetlerinde TS EN ISO 9001 Kalite yönetim sisteminin, TS 18001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sisteminin ve TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sisteminin standart şartlarını yerine getirerek entegre bir yönetim sistemi kurmuş, sistemimizin sürekliliğini, uygulanabilirliğini sağlamak için sorumluları belirlemiş ve sistem performansının geliştirilmesinde etkin kaynak yönetimini sağlayarak, tüm sistem uygulamalarını kapsayacak şekilde belirlemiş olduğu yönetim sistemi politikasını oluşturmuş ve yasal şartlar, müşteri şartları, ekonomik ve sosyal şartları da göz önüne alarak sistem entegrasyonunun sağlana bilineceği tüm uygulamaları yönetim sisteminin ortak uygulamaları olarak ele almış ve sürdürmektedir.

Kuruluşumuz, Kalite Yönetim Sisteminde müşteri taleplerini ve yürürlükteki mevzuat şartlarını karşılayan ürünü düzenli bir şekilde sağlama yeteneğini göstermek ve sistemin sürekli iyileştirilmesi müşteriye yürürlükteki mevzuat şartlarına uyulduğu güvencesinin verilmesi için proseslerde dahil olmak üzere sistemin verimli uygulanması yolu ile müşteri memnuniyetinin artırılması amacının karşılanması için gerekli şartların belirlenmesini sağlamıştır.

©2020 - ASEM ETİKET. Tüm Hakları Saklıdır. TT Kobi Hazır Web Sitesi