KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı ASEM ETİKET´ya (Bu metinde "ASEM ETİKET" olarak kullanılacaktır) aittir.

ASEM ETİKET internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, ASEM ETİKET ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı ASEM ETİKET internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini asemetiket.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. asemetiket.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

ASEM ETİKET internet sitesini ziyaret eden ve ASEM ETİKET sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2020 - ASEM ETİKET. Tüm Hakları Saklıdır. TT Kobi Hazır Web Sitesi